epubcatalog logo

חיפוש מתקדם  -  הנקראים ביותר  -  רבי המכר

נשבעת בדם

(4 ratings)

נשבעת בדם

ליליאן סלמה נחום

ליליאן סלמה נחום

Catalog entry date: 08-06-2016

Last modification date: 08-06-2017

Purchase in following stores:

Report problem with book

"לורנזו הוא העונש שלי. לא עצרו אותי אחרי מה שקרה אבל אלוהים דאג שאהפוך לאסירה, אסירה לחיים שלמים של אחד הגברים החזקים ביותר. "


נינה נוימןעם קריירה מצליחה במשטרה, משפחה תומכת וחיי נישואים מאושרים, החיים שלי היו מושלמים. היה לי הכול. הרגשתי מלאה וחסרת מעצורים. האמנתי באמת ובתמים שאני בת מזל, עד שהבנתי כמה טעיתי.

ברגע אחד איבדתי הכול, באשמתי.אז ברחתי.השארתי הכול מאחור כדי להעניש את עצמי על הטעות הגדולה שעשיתי.בגיל עשרים ושבע, ללא עתיד, כיוון או מטרה, מצאתי את עצמי מתפרנסת מעבודה מגוחכת ושותה במועדונים עד השעות הקטנות של הלילה, כל לילה.

הייתי בטוחה שמצאתי את העונש המושלם, ושוב, החיים הוכיחו לי עד כמה טעיתי.מפגש לא צפוי עם לורנזו טורנטיני הבהיר לי שהגיע הזמן לשלם על חטאיי. הגיע הזמן להיענש ואיש לא יוכל להציל אותי מהגורל שנקבע לי.לברוח או להישאר? לסבול או לאהוב? אני לא באמת יודעת. הדבר היחיד שאני כן יודעת הוא, שאין לי דרך חזרה.נשבעת בדם הוא רומן פשע מתוחכם ומותח הנוגע בתרבויות שונות, בנאמנויות, באהבות ובדם. הרבה דם. זהו ספרה השלישי של ליליאן סלמה נחום והוא מצטרף אל רבי המכר "בין שני עולמות" ו-"שונאת לאהוב אותך", אשר ראו אור במהלך שנת 2015.

Reviews

רפי מיכאלי

נשבעת בדם / ליליאן סלמה נחום

הוצאה עצמית

589 עמ'

קיים בפורמט: מודפס + דיגיטלי

*ללא ספויילרים*

הספר הזה יכניס אתכם לנבכי המאפיה האיטלקית בניו יורק, ומי שחשב/ה שהמאפיה כבר לא קיימת, לחשוב שוב!!

"הפאמיליה קודמת לכל", דון פרנסיסקו לוחץ, ולורנזו חוזר אחריו בבטחון, "הפאמיליה קודמת לכל". (פרולוג)

נינה נוימןישראלית בת 27 מחולון חיה בניו יורק מזה כמה חודשים יחד עם חברתה ענת ומנהלות יחד עסק באחד הקניונים, עגלה למכירת מוצרי ים המלח. נינה היא שוטרת לשעבר, אשר 'בורחת' לתפוח הגדול כדי להחלים ולהתגבר על משהו חמור שעשתה. מה זה היה? תקראו בספר…

"מסתבר שלורנזו טורנטיני הוא אחד מהגברים המבוקשים והעשירים בניו יורק. אין יותר מדי פרטים עליו או על העסקים שהוא מנהל, מה שמיד מדליק אצלי נורה אדומה" (נינה)

ובצדק!!

לורנזו טורנטיני,'הקאפו' (ראש המאפיה) של ניו יורק,  גבר חזק,  גדול מימדים ואכזרי. מאוד אכזרי! לורנזו מיועד להיות 'קאפו די טוטו קאפי' – הבוס של כל הבוסים ברגע שיינשא למריה, בתו של דון איגנסיו, המחזיק בתואר ובכס הנחשק.

משחקי כוחות בין נינה ולורנזו, משחקי פיתוי ושליטה מרטיטים, לעיתים גם מלאי הומור ובעיקר סקס. המון סקס!!

בספר מתוארים גם תכנוני פעולות נקם של הפאמיליה מול ה"בראטבה" – המאפיה הרוסית. מלחמה ארוכת שנים ביניהם ועקובה מדם. אקשן במיטבו!!

"…אתמול הבראטבה הצליחו להשתלט על אחד מאזורי המכירה שלנו, ורצחו שני חיילים והלילה נצא לנקום את מותם. איגור, ראש הבראטבה בניו יורק, יתחרט על הרגע שהחליט להתעסק עם האנשים שלי". (לורנזו)

הבראטבה רצחו את אימו של לורנזו מול עיניו כשהיה צעיר והוא עשה הכל כדי לשמור על מריאנו, אחיו הצעיר.

הכתיבה מדהימה וסוחפת, אין שום אפשרות או רצון להניח את הספר מהיד. היחסים בין נינה ולורנזו מתוארים נפלא!

זהו ספר ראשון מתוך חמישה בסדרת "המאפיה" של הסופרת המבריקה הזו. 

אני מאוד נהניתי ממנו ומשוכנע שכל אלו שטרם קראו יהנו לא פחות ממני.

זהו ספר חובה לחובבי/חובבות הז'אנרים רומן ארוטי ופשע. הספר שופע בהם!

קריאה מהנה!!

ממליץ בחום :)